ENO-talenten schitteren op HZ Schaaktoernooi 2025
Het HZ University of Applied Sciences Schaaktoernooi is inmiddels vier ronden onderweg en telt maar liefst 243 deelnemers. Elke avond start de partij om 18.30 uur, met uitzondering van ronde 9, die om 11.30 uur begint. De bedenktijd per speler bedraagt 90 minuten voor 40 zetten, gevolgd door 30 minuten extra voor de rest van de partij, plus 30 seconden increment vanaf zet één. Alle zetten worden genoteerd.
De hoogste rating in het deelnemersveld is van GM Pavel Eljanov (2680). Daarnaast zijn er nog 6 andere grootmeesters (GM) en 8 internationale meesters (IM) actief.
Onze ENO-trots en clubkampioen Johan op den Dries (rating 2095) heeft zich kranig geweerd tegen sterke tegenstanders. In ronde 3 speelde hij een indrukwekkende remise tegen IM Jasel Lopez (2329). De partij is te bekijken via of . In ronde 4 trof Johan opnieuw een IM, Stefan Beukema (2403), maar moest toen zijn meerdere erkennen.
Ook Rachel op den Dries-Heuten vertegenwoordigt ENO met trots. Ondanks een bescheiden start (0,5 punt uit 4 partijen), toont ze veerkracht en strijdlust. Haar resultaten zijn te vinden via .
Het toernooi duurt nog t/m zaterdag. 📺 Voor wie wil meekijken: de partijen zijn live te volgen vanaf 18.30 uur via .



